İçeriğe geç

Podcast ve Albüm Kapağı

Axom Company olarak Podcast ve Albüm Kapağı alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

PODCAST VE ALBÜM KAPAĞI

Podcast ve Albümlerinizin kapakları dinleyicilerinize içeriklerinize tıklamalarını sağlayacak en önemli ikna unsurudur. Dinleyiciler podcastlarinizi daha hiç dinlememiş ve açıklamanızı hiç duymamış bile olsa Podcastinizin kapağı ilgisini çektiği için tıklayıp açıklamanızı okuyabilir ve sizi dinlemeye başlayabilir. Aynı durum albümler için de geçerlidir, eğer pek tanınmamımş bir sanatçı iseniz albümünüzün kapağı potansiyel dinleyicilerin ilgisini çekebilir ve albümünüze tıklattırıp size dinlenme kazandırabilir.

PODCAST VE ALBÜM KAPAĞI

Podcastinizin ve Albümünüzün yüzü olacak olan bu kapakların tasarımları dolayısı ile çok önemlidir ve kesinlikle özenle hazırlanmalıdır. Her türden Podcast Kapakları ve her çeşit şarkının Albüm Kapaklarını tasarlmak konusunda deneyimli ve başarılı tasarımcılarımıza, Podcastinizin ve Albümünüzün Kapağını tasarlatmak için gönül rahatlığı ile güvenebilir ve beğenmediğiniz kısımlarını revize ettirebilirsiniz. Ayriyeten süreç boyunca ulaşılabilir olacak müşteri temsilcilerimizden projelerinizin son durumlarını öğrenebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Albüm ve Podcast Kapağı

PODCAST VE ALBÜM KAPAĞI

Podcast ve Albüm kapakları için verdiğimiz hizmeti tanımlayan bu yazımız sizin için yeterli olmadıysa BİZE ULAŞIN butonundan bizimle iltişime geçebilir ve sorularınızı sorabilir veya proje tekliflerinizi sunabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın