İçeriğe geç

E-TİCARET

Axom Company olarak E-Ticaret alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

E-Ticaret nedir?

E-ticaret geleneksel ticaretin aksine fiziksel ortamın yerine dijital ortamlarda yapılan alış ve satış işlemlerinin bütünüdür. Her geçen gün dijitalleşen dünyada alışveriş alışkanlıkları da hızla değişirken e-ticaretin toplam pazardaki payı her yıl gittikçe artıyor ve siz de doğal olarak bu dünyada yer almak isteyebilirsiniz. İsterseniz hali hazırda işletmenizi bu ortama taşıyın isterseniz de sıfırdan ürün ve hizmetlerinizi internetten pazarlayın, bir e-ticaret sitesi kurmak ve satış yapmak artık çok kolay.

Peki e-ticaret ile internetten nasıl para kazanırım diye düşünüyorsanız bunun birden fazla yolu vardır. Kendinize bir web sitesi kurup ürünlerinizi oraya yerleştirebilirsiniz, isterseniz satış yapar isterseniz de katalog bir web sitesi olarak kullanırsınız. Bir başka yol ise Trendyol, Hepsiburada gibi dijital pazar yerlerine kendi ürünlerinizi yerleştirmektir. Bu iki yöntemi aynı anda uygulayarak ise alabileceğiniz en iyi verimi alırsınız.

Kurumsal Kimliğiniz Olsun

İnternette ürün veya hizmet pazarlamak için öncelikle işletmenizin kurumsal kimliğine uygun logo, alan adı, sunucu ve içinde bulunduğunuz sektöre hitap edecek bir tasarıma ihtiyacınız vardır. Şık bir logo, hızlı bir web sitesi ve kurumsal tasarımlar doğal olarak hedeflediğiniz müşterilere güven sağlayacaktır.

Farkınızı Ortaya Koyun

Etkili bir şekilde e-ticaret yapmanın birçok püf noktası vardır. Öncelikle sattığınız ürünlerin rakiplerinizin sattıklarından daima bir farkı olmalıdır. Ürünün tasarımından tutun pazarlama yöntemine kadar her ayrıntı için geçerli bir kuraldır. Buradaki en etkili yöntem sizin kendinizi müşteri yerine koyup onun gözünden rakiplerinize ve kendinize bakmanızdır. Buradan hareketle bir müşterinin isteklerini anlayabilir ve doğru politikalar belirleyebilirsiniz.

 

Bunların Hiçbiri Zor Değil

Bizler Axom Dijital olarak sizlerin hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda sizlere e-ticaret sitesi başta olmak üzere çeşitli web siteleri tasarlamakta gönüllüyüz. Her bütçeye uygun işlevsel web siteleri tasarlamak konusunda bilgili kadrolarmızla sizleri bu dünyaya dahil etmekte kararlıyız. SEO çalışmaları ile tasarlanan web sitelerinin Google gibi arama motorlarında en başlarda görünmesini, Google ADS kampanyaları ile de web sitelerin reklamını yapmayı da unutmayarak web sitelerinizin daima güncel kalmasını sağlıyoruz. Siz de hedeflerinize daha kolay ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

  • Talep etmeniz halinde taleplerinize ve sektörünüze göre bir demo hazırlayıp beğeninize sunabiliriz. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.
  • Hayır, sahip olduğunuz alan adı üstünde e-ticaret sitenizi rahatlıkla kurabilirsiniz.
  • Tek yapmanız gereken e-ticaret paketlerimizden birini seçtikten sonra bizimle iletişime geçmek. Ardından iş yaptığınız sektörü ve taleplerinizi analiz ettikten sonra sizlere bir veya birden fazla demo takdim ederiz. Onay alındıktan sonra ise e-ticaret sitenizi tasarlamaya başlarız. 

 

  • Onay aldıktan sonraki 12-25 gün içerisinde e-ticaret siteniz hizmetinizde bulunur hale gelecektir.
  • Tabii ki de, sonuç olarak site sizin olacaktır. Arzu ettiğiniz tüm değişiklikleri bize bildirmeniz dahilinde tasarımı istediğiniz hale sokabiliriz.
  • Eğer ki sitenizin tasarımından sonra arama motorlarında üst sıralarda gözükmesini istiyorsanız SEO çalışması yaptırmanız gerekir. Bunun için ayrıca SEO hizmeti almak için SEO sayfamıza bakabilirsiniz.
advanced divider

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın