İçeriğe geç

GRAFİK TASARIM

Axom Company olarak Grafik Tasarım alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım en temelinde bir mesajı ya da düşünceyi insanlara direkt veyahut dolaylı yoldan iletmek için iki ve üç boyutlu olarak organize edilmesidir. Günümüzde baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı vb. birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Kişi, kurum ve kuruluşların pek çok farklı alanda kullanmış olduğu grafik tasarım gerek kurumsalığı yansıtmada, gerek pazarlama alanlarında aklımıza gelebilecek her şekilde karşımıza çıkmaktadır. Dijitalleşmenin önemini çok daha iyi kavramaya başladığımız bugünlerde ise grafik tasarımın adını çok daha fazla duymaktayız. 

  Grafik tasarımın dünyanın dijitalleşmesi ile artık kaçınılmaz ve devasa bir önemi olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. İnsanlar artık etrafındaki uyaranlara karşı daha kayıtsız bir tutum sergilediği günümüzde tasarımların yani grafik tasarım ürünlerinin sıradan, basit, alışagelmiş nesnelerden ve uyarıcılardan ayrışması gerekiyor. Yoksa devasa bir tekdüzelik okyanusunda kaybolmaya mahkum olmak zorunda. 

   Bu tekdüzelikten ayrışmak için minimalizm, pürizm, kübizm, sosyal gerçekçilik ve daha nice sanat akımını arz edilen ürün için doğru bir şekilde kullanarak çalışmak çok önemli. Doğru bir şekilde kullanmak kasıt ise içinde bulunulan sektörün dinamiklerine uygun, markanın veya şahsın genel niteliklerini karşılayabilecek yani memnuniyete dayalı bir biçimde en uygun olacak ürün olmasıdır. Bizler profesyonel ekibimiz ile beraber logo tasarımı, kartvizit tasarımı, kitap kapağı tasarımı, albüm/podcast kapağı tasarımı, antetli kağıt tasarımı gibi envai çeşit alanda sizlerin memnuniyeti için “en uygun” şekilde çalışmaktayız.

Logo Tasarım Fiyatları

Logo genel itibari ile bir markanın kimliği olarak bilinmektedir. Marka ile etkileşime geçen kişinin görsel hafızasında markanın kalite algısını oluşturan ilk şey logodur. Kısacası logo için bir markanın imzası diyebiliriz. İtibar yaratmak ve bilinirliği arttırmak için gerekli olan yegane şey logodur. 

   Farklı tekniklerle farklı şekillerle oluşturulabilen logolar bazen sade bir tasarıma bazen ise markanın ilişkili olduğu alanı tam anlamıyla yansıtacak şekilde oluşturulur ve kullanıma sunulur. Kötü veya demode diye nitelendirilen sektör ile alakasız, gözü yoran ve kullanıcının ilgisinden uzak logolar markanıza zarar verebilir. Logo tasarımı bu noktada kritik bir öneme sahiptir ve profesyoneller ile çalışmanın önemini vurgulamaya gerek yoktur. 

   Bizler ise markanızı, sektörünüzü analiz ederek sizler için en en uygun olacak logo tasarımını profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile ortaya çıkararak siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Markanız için neyin en iyisi olduğunu öğrenmek için bize ulaşabilir danışma hizmetimiz ve logo tasarım fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Grafiker Nedir

  Grafiker temel olarak bilgisayar yazılımları ve programları kullanarak grafik tasarım alanında üretim yapan kişiler olarak isimlendirilir. Grafik tasarım konusunda uzmanlaşmış olan grafikerler yaratıcılıklarını kullanarak grafik tasarım alanında ihtiyaca uygun bir şekilde hizmet vermektedirler. Görselliğin iletişim araçlarında ön planda olduğu çağımızda ise grafikerlerin önemi bir hayli artmış durumdadır. 

   İyi bir grafikerle çalışmak çok önemlidir çünkü markanız için oluşabilecek yanlış anlaşılmalar veya itibar kaybı bazen geri alınamaz bir boyuta ulaşabilir. Bu sebepten ötürü grafik tasarım alanında hizmet alacağınız ekibin alanında uzman ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretebiliyor olması gerekiyor. Axom Company olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere grafik tasarım alanında müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak kaliteli bir hizmet sunma amacı gütmekteyiz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın