İçeriğe geç

Hakkımızda

Biz kimiz ? Vizyonumuz ve Misyonumuz Nedir ?  Sorularının Cevaplarına Bu Sayfadan Ulaşabilirsiniz

Biz Kimiz ?

Dijital dünyanıza açılan portal

axom-ana-logo_Calisma-Yuzeyi-1

Axom Company, kurulduğu günden bu yana müşterilerini web tasarım, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi konularda her zaman memnun etmiş bir firmadır. Bu süreçte sektörün sürekli değişmesinden yola çıkarak her müşterimizle birebir görüşmeye özen gösterdik. Aramızda daimi süren güvenden hareketle müşteri özelinde çözümler üreterek inovatif ve esnek çalışmalar ortaya koyduk. Her yeni çalışmada yeni şeyler öğrendik ve bu sektördeki bilgilerimizi arttırdık.

Bizler, birbirinin aynısı web siteleri tasarlamak yerine müşterilerin beklentilerini daima dinlemiş ve çalışmalarımıza onları olabildiğince dahil etmiş bir firmayız. Esnek fiyat politikasına sahip olmamız sebebiyle de büyük-küçük çoğu işletmeyi memnun etmeyi başardık.

advanced divider

Vizyonumuz

Axom Company, müşterilerini daima dinleyen ve yapacağı çalışmalarda her zaman müşterilerinin beklentilerini baz alan bir vizyona sahiptir. Aynı zamanda tüm bunları yaparken asla sabit kalmaz, yenilikleri takip eder, kendini yeniler.

Misyonumuz

Axom Company’nin hedefi müşterilerine daima güven veren, onları her daim memnun edebilen bir web tasarım ve dijital pazarlama firması olmaktır.

Neden Biz ?

İşte Axom Company ile çalışmanızın Avantajları

Aciliyeti olan tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ister mail yoluyla isterseniz de telefonla 7/24 ulaşabilirsiniz.
7/24 Destek
Şikayet ve önerilerinizi bize belirtmekten çekinmeyin. Aldığınız hizmet ne olursa olsun memnun olmanız en önemli husustur.
Müşteri Memnuniyeti
Bizler herkese aynı hizmeti vermek yerine her müşterinin ihtiyaçlarını özenle dinleyip her müşteriye özel planlar yapıyoruz.
İhtiyacınıza Uygun

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın