İçeriğe geç

Kitap Kapağı Tasarımı

Axom Company olarak Kitap Kapağı Tasarımı alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

KİTAP KAPAĞI TASARIMI

Kitap kapakları okuyucuların bir kitap da gördüğü ilk kısımdır. Okuyucular kitapları ilk önce kapaklarına göre yargılarlar ve bu sebeple kitap kapaklarının güvenilir ellerden çıkmış olması çok önemlidir.

Okuyucularınız ile Aranızdaki Köprü Olalım!

Kitap kapaklarının tasarımının özenle hazırlanması konusunda şirketimizin tecrübeli tasarımcılarına  güvenebilirsiniz. Tasarımcılarımız kitaplarınıza en uygun kapağı isteklerinize uygun olarak tasarlar ve size teslim eder. Siz değerli yazarların okuyucularınız ile ilk iletişimini sağlayacak olan Kitap kapaklarının tasarımını uzman kadromuz en kısa sürede gösterdiği yüksek özen ile tamamlayacak ve sizin beğenilerinize sunacaktır.

 

Aklınıza takılan diğer sorular veya proje teklifleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biyomühendisliğin distopik dünyasında bodybuilding ve kitap kapaklarının başkaldırısı

Günümüzde insanların birbirleri hakkında fikrini oluşturan ilk şey dış görünüm olmaktadır. Dış görünüm insanların zihninde doğru veya yanlış bir şekilde fikirler oluşturur ve karşısındaki insana karşı nasıl bir tavır takınacağını belirler. Bu sebepten ötürü çoğu kişi zihinlerinden çok dış görünüşlerini önemser ve bu doğrultuda gelişime yönelirler. Body-building dış görünüşü temel düzeyde değiştirme açısından en doğal olanı ayrıca en çok tercih edilenidir. Takviyeli ya da takviyesiz bir biçimde spor yaparak vücut geliştirme olarak da niteleyebileceğimiz body-building insan etkileşiminin önemli bir parçası olduğundan ötürü kaçınılamaz bir gerçek haline gelmiştir. Sosyal hayat içerisindeki öneminin yanında sağlıklı yaşam için de tercih edilebilmektedir. Gıda mühendisleri ve biyomühendislerin yapay olarak oluşturduğu beslenme biçimimiz için adeta bir acil durum çekicidir. Biyomühendisliğin distopik ve korkutu diye tanımlayabileceğimiz yaratmak istediği dünyada body-building yapan kimseler farkında olarak ya da olmayarak bu dünyaya bir başkaldırı içindedirler. Sadece görsel tasarımın farkında olarak yaptıkları bu eylem aslında pek çok faydalı alt kategoriye kapı açmaktadır. Markanızın da bu şekilde kapılar açabileceğine tam olan inancımız sayesinde sizler için kitap kapakları tasarlamaktayız. Dış görünüşün de içerik kadar önemli farz edilmesi fikir açısından çok doğru olmasa bile insan psikolojisi açısından çok önemlidir. Bu yüzden kitap kapağı tasarlama konusunda profesyonel bir ekiple çalışmanız tercih değil zorunluluktur. 

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın