İçeriğe geç

Kurumsal Website

Axom Company olarak Kurumsal Website alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Kurumsal Web Site Nedir? Ne İşe Yarar?

Kısaca söylemek gerekirse kurumsal web site, markanızın internetteki temsilcisidir. Şirketinizle fiziksel olarak irtibata geçemeyen herkesin ilk uğrayacağı nokta sizin kurumsal web sitenizdir. Bu sebeple ki markanızın kimliğine uygun, estetik ama aynı zamanda işinizi de yansıtan bir web site, sizlerin müşterilerinizle dijital dünyada olan bağınızı arttıracaktır. 

Kurumsal bir web sitesi sayesinde ürün veya hizmetlerinizi görselleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden daha fazla insana ulaşarak potansiyel müşterilerinizi keşfeder, yarattığınız kurumsal imaj ile insanlara güven aşılarsınız. Bu sebeplerden dolayı günümüzde her markanın kurumsal web siteye ihtiyacı olduğu aşikardır.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Diğer web tasarım hizmetlerimizde de olduğu gibi kurumsal web site fiyatları da kesin çizgilerle çizilmiş bir politikaya bağlı değil. Web sitenin masrafı ve harcanacak emek her markanın istediği kendine has olduğundan kurumsal web site fiyatlarında size hemen bir şey söyleyemiyoruz. Axom olarak ana fiyat politikamız sizlerle iletişime geçtikten, hatta yüz yüze görüştükten, sonra belirttiğiniz istekleri içeren bir fiyat teklifini sizlere sunmak. Ardından da elinizi sıkıp anlaşarak sizlerin isteğinize özel kurumsal site tasarımı yapmak. Siz de eğer markanıza değer katacak kurumsal bir web site istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin. 

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın