İçeriğe geç

Logo Tasarımı

Axom Company olarak Logo Tasarımı alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Logo Nedir ve bir marka için neden çok önemlidir?

Logo ve Amblem bir kişinin, markanın veya oluşumun kendilerini göstermek kullandığı ve simge özelliği bulunan özel olarak hazırlanmış kimliğidir. Evet kimliğidir çünkü biz AXOM Company olarak Logoların bir markanın imzası niteliğini taşıdığını düşünüyoruz ve yaptığımız tüm Logo Tasarımı ve Amblem tasarımı çalışmalarını bu ciddiyet ile yapıyoruz.

Logonuz yapılırken beklentileriniz nasıl olmalıdır ?

Logo tasarımınızı tamamen sizin istekleriniz üzerine de yapabilir veya dilerseniz bizim hayal gücümüze de güvenebilirsiniz. Her iki durumda da müşteri olan sizin, logunuzu olabilecek en kısa zamanda, en yaratıcı ve özgün şekilde tasarlanmasını ve teslim etmemizi beklemelisiniz. Eğer revize ettirdiyseniz revizelerin istekleriniz doğrultusunda yapılmış olmasını sahip olduğunuz bu hakkın kayda değer bir değişim yapılmamış bir biçimde boşa harcanmamasını istemelisiniz.

Neden AXOM Company ile çalışmalıyım?

Axom Company olarak sahip yeteneklerimize ve hayal gücümüze güveniyoruz. Bizden istediğiniz tasarım nasıl olursa olsun sizi ve markanızı araştırıp size en uygun logonuzu tasarlayabilir veya istekleriniz doğrultusunda hayal ettiğiniz logoyu sizin için tasarlayabiliriz. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimiz ile Logo tasarımı hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Aklınıza takılan diğer sorular veya proje teklifleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın