İçeriğe geç

MAİL & HOSTING

Axom Company olarak MAİL & HOSTING alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Kurumsal E-Posta

  Günümüzde itibar ve kurumsallık marka değeri açısından çok büyük öneme sahiptir. Tabi sadece marka değeri ve itibar açısından önemli şeyler değillerdir. Öncelikli olarak kurumsal mail adresleri (E-Postalar) sahip olduğunuz markanın alan adını mail uzantısı içerisinde bulunduran mail adresleridir. Bu sayede çalıştığınız firmalarla veya müşterileriniz ile iletişime geçtiğinizde çok daha açık ve net bir biçimde markanız ön plana çıkmaktadır. Kolay akılda kalınabilirliği ve amacını net yansıtıyor oluşu da kurumsal maillerin bir diğer avantajıdır. Örnek vermek gerekirse kurumsal mailler genel itibari ile şu şekilde olmaktadır:

Neden Kurumsal E-Posta Kullanmalıyım ?

1- Daha Profesyonel Bir Görünüm Yaratır

Alan adınızın e-posta adresi içinde bulunması markanızı ve web sitenizi tanıtmaya yardımcı olurken müşterileriniz e-posta adresinizden yola çıkarak markanızla kolayca ilişki kurabilir.

Herkes bir gmail, outlook veya yandex uzantılı bir mail oluşturabilir fakat kurumsal bir e-posta adresi sizleri çok daha farklı kılmaktadır.

3- Müşterilerinizin Güvenini Arttırır

Müşterileriniz kurumsal uzantılı e-postalarınız yerine gmail, yahoo uzantılı e-postalardan teklif alırsa sizleri ciddiye almayacaktır. Bu sebeple kurumsal e-postalar müşterileriniz için ekstra güven sağlamaktadır.

2- Marka Tanınırlığını Arttırır

   Günümüzde 4 milyarı aşkın e-posta kullanıcısı olduğunu hesaba katarsak kurumsal e-postalar iş hayatımızda ve günlük hayatta diğer e-postalardan çok daha kolay bir şekilde ayrışmaktadır.

4- Güvenlidir

İşletmelerin yazışması normal mailleşmeden çok daha farklıdır. Yazışmalarınızın ve e-postanızın sağlıklı bir şekilde işlemek zorundadır. Bu sebeple Axom Company gibi profesyonel kurumsal e-posta sağlayıcıları ile çalışmanız gerekmektedir.

Kurumsal Mail Açma

Kurumsal mail açmak için profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Google kurumsal mail açmak, gmail uzantılı mail açmak, yahoo uzantılı mail açmak hem güvenlik açısından hem de kurumsallık açısından yeterli olmayacaktır. Bu sebeplerden ötürü Axom Company gibi profesyoneller ile çalışmak sizler için kritik bir öneme sahiptir. Axom company olarak sunduğumuz kurumsal mail avantajları ise şu şekildedir :

Esnek Kota Avantajları

Ücretsiz bir şekilde e-posta sağlayan firmalar sizlere sınırlı kotada bir depolama alanı sağlayacağı için bu zaman içerisinde sizler için yeterli olmayacaktır.

Spam ve Virüs Koruması

E-postanızı güncel bir biçimde spam ve virüs konusunda tarayarak herhangi bir beklenmedik sorunla karşılaşmanızın önüne geçiyoruz.

Outlook ve Diğer Platformlar ile Uyumlu Çalışma

Outlook, MacOS Mail, IOS ve Android gibi platformlarda sıkıntısız ve %100 uyumla çalışacak bir şekilde sizlere kurumsal e-posta hizmeti sunmaktayız. Ayrıca bizden almış olduğunuz kurumsal e-postaların kurulumunu ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Kesintisiz Erişim

E-posta hesaplarınıza bizden destek aldığınız sürece 7/24 her dakika erişebilmeniz için çalışıyoruz.

Ücretsiz Taşıma ve DNS Desteği

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren hiçbir veri kaybı yaşamadan bilgilerinizi ve dns adresinizi kesintisiz, eksiksiz bir biçimde taşıyoruz.

Kolay Destek Erişimi

7/24 herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanız durumunda bizler ile kolayca iletişime geçebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın