İçeriğe geç

Mikrosite

Axom Company olarak Mikrosite alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Mikro Site Nedir?

Mikro site veya diğer adıyla Kampanya sitesi, bir ürünü, hizmeti veya kampanyayı duyurmak, tanıtmak veya ön plana çıkarmak için tasarlanan ve çoğunlukla bir veya birkaç sayfadan oluşan küçük web sitesidir.

Mikro Siteyi Kimler Nasıl Kullanabilir?

Hali hazırda web sitesi olup bir ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak istiyor olabilirsiniz veya başlatmak istediğiniz bir kampanya vardır ve bu kampanyanın geniş kitlelere kısa zamanda ulaşmasını istiyorsunuzdur, bu durumda mikro site tam size göre. Çünkü bir mikro sitenin en büyük avantajı hedef kitlenize göstermek istediğinizi onlara minimum efor sarf ettirerek göstertebiliyor olmanız. Eğer siz ürününüzü, kampanyanızı veya öne çıkarmak istediğiniz her ne ise onu kendi siteniz üzerinden hedef kitlenize yaymak isterseniz potansiyel müşterileriniz sitenizdeki menülerde gezinmek, istediğiniz sayfaları arayıp bulmak zorunda kalacaktır fakat bir mikro site ile potansiyel müşterinizi bu zahmetten kurtarmış ve ona istediğiniz şeyi tek bir link ile anında göstermiş olursunuz. Eğer bir kampanya yürütüyor ve insanlara bu kampanyayı olabilecek en hızlı şekilde yaymak istiyorsanız micro sitenizin linkini bir QR kod’a dönüştürüp insanları linke tıklamalarına bile gerek bırakmadan kampanyanızdan haberdar edebiliriniz.

Mikro Siteniz Size Sandığınızdan Daha Fazla Fayda Sağlayabilir!

İnsanların ilgisini en çok çekebilecek ürününüzü veya hizmetinizi bir mikro sitede tanıtmak hedef kitlenizin sizi merak etmesini ve sitenizi ziyaret etmelerini sağlayabilir, sitenizi ziyaret eden bu insanlar sizin yeni potansiyel müşterilerinizdir. Pazarlamaya çalıştığınız ürününüzü, hizmetinizi veya kampanyanızı sitenizdekinden çok daha ayrıntılı ve ikna edici şekilde pazarlamanızı sağlar. Bu sebeplerden ötürü mikro siteler sizi hedef kitlenize bağlayan etkili ve verimli araçlardır.

Aklınıza takılan diğer sorular veya proje teklifleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın