İçeriğe geç

WEB TASARIM

Axom Company olarak WEB TASARIM alanında sizlere sunduğumuz hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Nedir?

Estetik ve işlevsel kaygıların beraber güdüldüğü internet ortamının temel çalışma alanlarından biridir web tasarım. Artık internet herkes için yemek su gibi hayatın sıradan bir olgusu olsa da her gün girdiğimiz web sitelerin nasıl yapıldığını sorgulamıyoruz ve önemini kimi zaman unutuyoruz. Etkili bir web tasarım hizmeti vasıtasıyla elde edeceğiniz web sitesi ile yerine getirmek istediğiniz işlevleri internetin renkli ve rekabet dolu dünyasında kullanıcıların estetik isteklerini karşılayarak yerine getirebilirsiniz. Böylece kurumsal web tasarım, kişisel web site veya e-ticaret sitesi olsun fark etmez; ulaşmak istediğiniz insanları mutlaka memnun edersiniz. 

Tabii ki iş web sitesini tasarlayıp teslim ettikten sonra bitmiyor hemen. 360 pazarlama stratejisiyle web sitenizi dijital dünyanızın önemli bir parçası haline getirmelisiniz. Web sitesine girecek kullanıcılar için düzenli olarak  SEO çalışması yapmalısınız. Sosyal medya hesaplarınız web sitenizle uyumlu olmalı. Reklam stratejileri oluşturup Google’da reklam da vererek site trafiğini hızlandırabilirsiniz. Kısacası web sitesini tasarlamak işin bir boyutu. Ama derseniz ki bir web sitem olsun yeter, patron sizsiniz.

En başta biraz basit ve önemsiz görünen ancak fark ettirmese de hayatımızı büyük oranda etkileyen web tasarım konusunda bizler Axom olarak sizlerin uygun fiyatlarla alacağınız hizmetlerle web tasarım konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz samimi dil ile sizlerin istek ve önerilerinizi daha kolay ifade edebilmenizi sağlıyoruz. Böylece her bir müşteriyi özel kabul edip, müşteri özelinde web tasarım yapıyoruz. Hazır yapılmış bir ürünü satmaktan ziyade bizler web tasarım hizmeti verirken iş yaptığımız kişilerle sürekli bir iletişim halinde kalıyoruz. Bu sayede kurduğumuz dinamik iletişim ile müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle yaptığımız tasarımlar sanki sizler tarafından tasarlanmış gibi ortaya çıkıyor. İşte Axom’u farklı kılan da bu!

Siz de şimdi bu hizmetimizle alakalı teklif almak veya merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Web Tasarım Çeşitleri

Elbette ki internette tek bir çeşit web sitesi bulunmuyor. Tasarımından işlevine ve amacına kadar farklılık gösteren çeşitli web tasarım türleri bulunuyor.

Kurumsal Website

Kurumsal Web Tasarım

İşletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu türden olan kurumsal web tasarımın amacı, şirketlerin dijital dünyada da kurumsallıklarını sürdürebilmeleri için kendi ekosistemlerindeki insanların rahatlıkla muhatap alabileceği web siteler oluşturmaktır. Tasarımları daha kompakt ve basit olsa da işlevsellik açısından kullanışlıdır ve çoğunlukla sadece bilgi verir. Daha fazla bilgi için Kurumsal Website sayfamıza bakabilirsiniz

Kişisel Website

Kişisel Website

Sizin adınıza kurulmuş, tamamen sizin için yapılmış ve tamamen sizin istediğinizin içinde olacağı bir websitesi. İşte buna kişisel website diyoruz. Çoğunlukla alan adları adsoyad.com şeklinde olur. Anlaşıldığı üzere bu websitenin amacı, yapısı ve kalan tüm ayrıntıları kişinin arzusuna göre dizayn edilir. Kişi isterse blog yazar isterse kendi ürünlerini satar. Özgürsünüz! Daha fazla bilgi için Kişisel Website sayfamıza bakabilirsiniz

Mikrosite

Mikrosite

Mikrosite çoğunlukla yeni bir ürün tanıtan veya yeni bir kampanya ya da etkinlik başlatan organizasyonların o ürüne, kampanyaya ya da etkinliğe özel kurdukları kısıtlı websiteleridir. Markanın ana web sitesinden bağımsız olarak oluşturulurlar. Sınırlı süreli bir pazarlama stratejisi için etkin bir rol oynayabilir. Daha fazla bilgi için Mikrosite sayfamıza bakabilirsiniz.

Responsive

Responsive Website

Responsive’in Türkçe’si “duyarlı”dır. Yani responsive websiteleri telefon tablet gibi farklı ölçü ve dinamiklere sahip cihazlara karşı duyarlı olup uyum sağlar. Birçok websitesine telefondan giriş yapılınca ortaya birtakım tasarımsal ve işlevsel sorunlar çıkar. Akıllı telefonların artık vazgeçilmez olduğu bu dönemde responsive websiteler de tabii ki web tasarımın unutulmaz bir parçası. Daha fazla bilgi için Responsive Website sayfamıza bakabilirsiniz.  

Sık Sorulan Sorular

  • Web sitenin türüne, içeriğine, hosting kalitesine, web sitenin kaç dilde olacağına gibi birden fazla faktöre göre değişik fiyatlar mevcuttur.
  • Bir alan adına (axomcompany.com gibi), web sitenin verilerinin bulunacağı bir sunucuya, sitenin güvenli olması için bir SSL güvenlik sertifikasına ve içeriğinizle uyumlu şık bir tasarıma ihtiyacınız vardır.
  • E-ticaret siteleri 12-25 gün arasında teslim edilir. Diğer web siteleri ise 3 ile 10 iş günü arasında tasarlanıp teslim edilir.
  • Tabii ki. Sitenizi teslim ederken yanında admin paneline erişim sağlamanız için kullanıcı adı ve şifreyi de sizlerle paylaşıyoruz. 
  • Eğer aylık olarak web sitenizi güncel tutmanız için bir ücret ödüyorsanız herhangi bir ek ücret istemeden her türlü teknik desteği sağlıyoruz.
  • Hayır, elinizde bulunan alan adının üstüne bir site rahatlıkla tasarlayabiliriz.
  • Web tasarım yaparken sadece teknik olarak SEO çalışmaları yapıyoruz. Daha uzun vadeli ve geniş çaplı SEO çalışmaları için SEO sayfamıza göz atabilirsiniz.
  • Hayır, görseller için stok kaynaklarımız bulunur. Ancak arzu ettiğiniz görseller var ise rahatlıkla onları sitenize yerleştirebiliriz.
  • Tabii, bizlere ne tür bir web sitesi istediğinizi söylerseniz sizler için ücretsiz bir demo tasarlayabiliriz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli.
advanced divider

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster Misiniz ?

Kampanya ve özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıda bulunan butondan bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Bize Ulaşın